Видео: Сезоната сеуште не започна, за Леброн е сеедно…

Loading...

Фантастичен потег на ѕвездата на Мајами, Леброн Џејмс кој исфрли целосно од игра двајца кошаркари на екипата на Вашингтон, како го стори тоа е неверојатно, но, важно и двајцата кошаркари на Вашингтон беа исфрлени од игра, наместо на едната, и двајцата на другата страна отидоа, патот на Леброн е мошне јасен, кон кошот…

 

loading...
Loading...