Фото/Видео: Боатенг нема што да мисли за лошите резултати на Милан…

Loading...

Кевин Принс Боатенг нема зошто да жали за слабите резултати на екипата на Милан, тој ја има преубавата Италијанка со која е во врска околу година дена.

Мелиса Сата демантираше дека е во флерт со Роналдо, вели дека ужива во врската со Боатенг.

„Каков Роналдо, најдобар е Боа. Тоа беа глупости, јас сум му верна девојка, го сакам само Кевин“ вели Сата.

loading...
Loading...