Видео: Челзи-Манчестер од поинаков „агол“, навивач малтретираше редар а потоа го фрли на терен

Loading...

Сепак и на дербито меѓу екипите на Челзи и Манчестер Јунајтед се случи нешто што многу ретко кој го забележа, имено, навивач на екипата на Челзи го малтретираше редарот а на крај дури и го фрли на теренот. 

loading...
Loading...