Блондинка vs ураган

Loading...

Погледнете го видеото во кое старлетата Коко се обидува да се справи со ураганот Сенди и да ја долови тамошната ситуација. Уживајте: 

 

 

 

Поврзани статии:

Забавната страна на ураганот Сенди

Ураганот „Сенди“ го испразни Њујорк

Како славните го доживеаа ураганот Сенди

loading...
Loading...