Ким Кардашијан со ново секс видео

Loading...

Своевремено, секс видео снимката ја прослави Ким. Сега, е во продажба другиот дел, а цената е 19 милиони долари. На снимката старлетата повторно е со Реј, тогашниот дечко. Луѓето кој ја гледале снимката тврдат дека на неа има нешто што досега е невидено, а снимката ја продава Реј Џеј.
„Од снимката ќе ви испаднат очите“ – кажа извор од порно индустријата. Ким е потресена поради тоа што снимката може да ја разниша врската со познатиот рапер Кање Вест.
(18+) Порно видеото на Ким Кардашијан со кое стана позната !
Канјуе Вест е горд на снимката на Ким со друг маж?
Дали е природно газето на Ким Кардашијан?
 

loading...