Видео: Ина повторно „распали“ со нејзината провокативност

Loading...

Романката Ина го пушти во употреба видео-спотот насловен како „J’Adore“ а фановите останаа без воздишки, станува збор за нејзиниот последен сингл, погледнете за што станува збор.

 

loading...
Loading...