Видео: Неверојатен натпревар на „Мадевски“

Loading...

Во Лига Купот на Англија се одигра неверојатен фудбалски натпревар каде тимот на Ридинг по првиот дел водеше со 4-1, а во вториот дел Арсенал израмни на 4-4, во продолжението од мечот Арсенал славеше со резултат 5-7.

loading...
Loading...