Рената Кралевска на седмо место во Турција

Loading...

Македонската пејачка Рената Кралевска се најде во ТОП 20 листата во Турција, на радио „Мидонос“, таа се најде на седмата позиција на оваа листа со нејзиниот веќе популарен сингл „Time, time“.

loading...
Loading...