Таа има само 11 години

Loading...

Татко кој многу си ја сака ќерката за Ноќ на вештерките и дозволи неверојатна трансформација…Тој на својата ќерка и направил маска од желатин и ја обликувал во лице на вештерка. Маската притоа изгледа многу морничаво. 

 

Девојчето се шеташе по улици и ги плашеше луѓето во нејзиното маало. Колку и да изгледа интересно и слатко бидејќи се гледа дека станува збор за мало дете, сепак нејзината маска го победува тоа и навистина знае да ви побуди морници.

 

Погледнете го видеото кое ви го приложуваме и споделете што мислите…

 

 

 

 

Прочитајте ги и следниве статии:

61 годишна жена роди близнаци

 

 

 

 

Џиновско око најдено на плажа во Флорида

 

 

 

 

Верувате ли во духови?

 

loading...
Loading...