МТВ обезбеди пренос, Португалија-Македонија, директно!!!

Според информациите МТВ обезбеди пренос од квалификацискиот натпревар на нашата ракометна репрезентација за пласман на ЕП 2014, односно дуелот со Португалија на гостински терен.

Натпреварот ќе можете да го проследите утре на МТВ со почеток од 17 часот.

Пронајдете не на следниве мрежи: