Предлог филм: ‘Original Sin’ (2001)

Loading...

За крајот на овој викенд, доколку сте изморени од излегувањата вчера и завчера, Пулс 24 се тука за да ви помогнат како да го поминете и овој ден кој обично важи за најдосадниот ден во неделата (покрај понеделникот кој е натежок)…

 

Ви го препорачуваме филмот 'Original Sin'. Филм, кој изобилува со огромна мистичност.

 

Љубовна драма со многу секс-сцени за кои многумина се прашуваат дали станува збор за глума или не.  На многумина им е познат, на некои можеби и не, но сепак е филм кој мора да го изгледате.

 

Филм кој не можете да го предвидите и чиј крај ќе ве воодушеви.

 

 

Феноменална изведба на Антонио Бандерас во главната машка и Анџелина Џоли во главната женска улога…потребно е нешто повеќе да објаснуваме?

 

Нема да погрешите со филмов…овие врвни и воедно прекрасни актери нема никогаш да ни здосадат со своите филмови, зарем не?

 

 

Погледнете ги и следниве статии:

5 најдобри филмски негативци

 

 

 

 

Џорџ Клуни ја собра холивудската елита за својот најнов филм

 

 

 

 

Предлог филм: Легенда за Есента (1994)

 

 

 

loading...
Loading...