Топ 6 најлоши пластични операции на познатите

Loading...

Бројни познати личности ширум светот тежнеат за вечна младост. За да ја остварат својата желба одлучиле да направат пластични операции.

Но, некои операции не испаднале според очекувањата. Погледнете ја топ листата на познати личности со најлоши операции. Ќе се чудите што се ќе видите… Следуваат имињата на познатите, како што следуваат во галеријата…

Џеки Сталоне

Лејси Валид

Џенис Дикинсон

Мелани Грифит

Џослин Валјдерстајн

Донатела Версаче

Поврзани вести:

Видете како изгледа мајката на Сталоне на 90-годишна возраст

10те најскапи автомобили продадени на аукција

loading...
Loading...