Еден против четворица, невидено мангупски

Loading...

Знаете дека сурфаме, претражуваме за вас се што е интересно на нет. И ви го пренесуваме. 
 
Овој пат наидовме на видео на каналот на јутуб на Филип Петровски.
Тепачка на еден против четворица. Богами батково ги направи салата. Видеото е прегледано скоро еден милион пати. Има и зошто!
 

Поврзани вести од категоријата видео:
Најзаразните смеења
Видео: Го фатил братот самоубиец во пад од четврти кат .
Видео: Новинар го удри гром среде интервју

loading...
Loading...