Ким Кардашијан вежба без долна облека

Loading...

Ким Кардашијан повторно и подари нешто на јавноста за кое ќе може да се зборува. 32 годишната старлета, викендов беше во теретаната Body&Sоul во Мајами заедно со својот пријател Џонатан. 

 

Таму се снима дел од реалното шоу, Keeping Up With The Kardashinas. По излегуањето од теретаната, на паркингот пред нејзината кола, Ким ја дочекаа новинари и папараци. Ја фотограафираа од сите страни, а она што го забележија е дека Ким не носи долна облека под нејзините тесни, припени за телото, хеланки. По вежбањто, Ким и Џонатан се почестија во овошен сладолед.

 

Ким докажа дека во секое можно сценарио, па дури и во спортско издание таа ќе успее да го стави целото внимание врз својот најпознат атрибут – задникот.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

loading...