Француска министерка имала 8 љубовници кога затруднела

Loading...

47 годишната француска министрека за правда Ричида Дати, тврди како 68 годишниот мултимилионер Доминик Десежан е татко на нејзината 3 годишна ќерка, но одбива да се направи ДНК тест.

 

Но мултимилијардерот тврди дека единствен начин да се докаже неговото татковство е ДНК тест, бидејќи министерката во перидот кога се зачнала нејзината ќерка се гледала со дури 8 мажи паралелно. 

 

Министерката е сигурна дека Десежан е татко на нејзиното дете, и случајот го однесе дури и на суд. Но Десежан за францускиот La Monde истакна дека не е сигурен во тоа дека тој е татко на малото девојче, бидејќи неговата поранешна љубовница во тоа време имале уште 7 афери паралелно.

 

Наводно, таа во исто време се гледала и со ТВ ѕвезда, министер, шпанскиот премиер, братот на Никола Саркози и уште неколку мажи не толку познати за јавноста.

 

Причина повеќе што го наведува мултимилијардерот да се сомнева во тоа дали е навистина татко на малото девојче или не, е фактот што министерката не се согласува да се направи ДНК тест. 

 

Поврзани статии:

Љубовницата на Руни и Балотели е трудна! Кој е таткото?

 

Босанска старлета трудна од Берлускони?

 

Шакира ги изненади својте фанови со фотографија каде јасно се глееда дека е трудна 

 

 

loading...
Loading...