Најпознатите девици во светот

Loading...

Најчесто слушаме и читаме за холивудските ѕвезди кои и нивните нови врски, за нивните изневерувања и за нивните сртаствени бакнежи… Но постојат некои личности од холивудскиот свет кои тврдат дека биле невини се додека не стапиле во брак. Погледнете кои светски ѕвезди се колнат на својата невиност: 

 

 

Прекрасната Брук Шилд, изјави дека не брзала во тинејџерските денови. Таа ја изгубила својата невиност во 26 година, бидејќи се до тогаш не била задоволна од себе и своетот тело и не можела да се соблече пред ниту еден човек.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пејачката Џесика Симпсон тврди дека била девица се до 2002 година, кога се омажи со својот сега поранешен сопруг Ник Ласеј.

 

 

 

 

 

 

Една од најпоскауваните жени на денешницата, моделот Адријана Лима, тврдеше дека се воздржувала од секс се до првата брачна ноќ со кошаркарот Марко Јариќ.

 

 

 

 

 

 

 

Актерката Тина Феј, била девица се до својата 27 година. Таа тврди дека се воздржувала од секс со цел да ја зачува својата невиност до првата брачна ноќ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Откако се прослави со својотневеројатен глас, англичанката Сузан Бојл и соопшти на јавноста дека во животот се нема ниту бакнато со маж.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сестрите Вилијамс, тврдат дека се уште немале сексуални однос. Двете тенисерки се решени да ја чуваат својата невиност до првата брачна ноќ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На оваа листа, меѓу сите дами, се најде и фудбалерот Кака, кој призна дека бил девица кога се оженил со својата сегашна сопруга Каролина. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поврзани статии:

Дали мажите повеќе сакаат девици?

 

Кои се најхуманите ѕвезди во Холивуд

 

Пет долги холивудски бракови кои завршија со развод

 

 

loading...
Loading...