ВИДЕО:Ова е најбезобразниот танц на „YouTube“

Loading...

Темата за машки стриптиз во последно време стана доста актуелна, па овој клип дефинитивно заслужува внимание.Се работи за сензуален танц кој со сигурност нема да ве остави рамнодушни.Овој постар господин со својот „секси“ танц во стил на стриптизер во ноќен клуб воодушеви голем број на луѓе.Вакво нешто со сигурност не се гледа секој ден, па оние кој се храбри им препорачуваме да уживаат во оваа уметност. 

 

Поврзани вести :

Освоил 30 милиони долари по само еден ден откако го оставила девојката 

Во фотографија на Меси криел марихуана

90 пластични операции за да изгледа совршено

loading...
Loading...