Фото-галерија: „Чкембари“ направија спектакл на стадионот „Под Тумбе Кафе“!!!

Фото-галерија од големото дерби меѓу битолски Пелистер и скопски Вардар во рамките од четвртфиналето од Купот на Македонија каде тимот на Вардар со голот на Петров успеа да го добие мечот со минимална победа.

 

Фото: konzuli.com

 

 

ПУЛС24 СПОРТ

 

Македонија-Словенија за само 100 денари!!!

 

 

 

 

 

Фото: Александар Трајковски „вундеркид“ на ФудбалМенаџер 2013

 

 

 

Фото: Мурињо го „избрка“ детето на Алонсо од тренинг

Пронајдете не на следниве мрежи: