Видео: Новиот спот на Pitbull забранет за емитување

Loading...

Ова видео и не би било така контравезно доколку во него не би изобилувале експлицитните сцени од девојки во бикини, секси сцени на луксузна јахта, и алкохол.

Славниот Pitbull којшто е познат по многубројните соработки со популарните музичари како Џенифер Лопез, Ашер и многу други, деновиве јавноста ја имаше приликата да го види неговиот најнов запис „Don’t stop the party“.

Поради безобразната содржина, видеото е забрането во поголемиот дел од Европа како и САД.

Сепак видеото е достапно на Youtube каде што веќе има над 5 милиони прегледи.

Погледнете ги следниве статии

 Loreen – По Euphoria, време е за новиот сингл Heal

 

 

 

 

 

 Најновиот сингл на The Rolling Stones – Doom And Gloom

 

 

 

 

 

 

 Објавена најновата песна од Whitney Houston – ''Never Give Up''

 
 

loading...
Loading...