ВИДЕО: Ова се најголемите задници во Холивуд!

Loading...

Две ријалити sвезди се натпреварува, а едната од нив  се избори и за титула најголем задник во Холивуд. Станува збор за Коко и нејзината конкуренција Педру Паркс. 

 

Водителот Енди Коен ги предизвика бујната Коко, сопртугата на Ice-T  и познатата sвезда на „Real Housewives of Atalanta“ Педру Паркс во неговото шоу „Watch what happens Live“ да се натпреваруваат за титула најголем задник во Холивуд.

За оваа прилика Коко се облече во тесни црни панталони, a нејзиниот противник носеше фустан. И двете имаа штикли со големи потпетици.

Sвездите мораше да се натпреваруваат во три предизвици:„Power bottoms“ „Booty Bounce“ и „Body balance“. За што станува збор можете да погледнете во доленаведеното видео.

Поврзани вести: 

Најбараниот задник на интернет (фото)

Дали е ова најголемиот задник на светот?

И задникот на Коко си има свој празник…

loading...
Loading...