Погледнете го новиот спот на Ријана

Loading...

После долгото чекање, Ријана конечно го претстави спотот на новата песна „Diamonds“. На сајтот на Јутјуб го постави ова видео, кое има над 400.000 прегледи и многу позитивни коментари. Погледнете и коментирајте дали ви се допаѓа.

 

Нивеа ја откачи Ријана

Ријана гола го рекламира новиот албум

Ријана и Крис повторно заедно?

loading...
Loading...