Што научивме од гледањето порно филмови

Loading...

Сите знаеме дека во порно филмовите играат некои тетки кои се секогаш секси и расположени за акција, а чичковците не го тргаат својот поглед од женските атрибути…

 

Тоа е исто како приказна. Но, што би било кога би поверувале во таа приказна!

-Жените носат високи потпетици во кревет.

-Мажите никогаш не се импотентни.

-Додворувањето на жена која ќе ја сретнете трае околу 10 секунди.

-Ако некој влезе во соба додека жената мастурбира, таа никогаш нема да вриска туку ќе го повика тој да “доврши“.

 

-Жените лудо се смеат додека мажите им …….. во лице.

-Жените најмногу уживаат во сексот со грди и постари мажи.

-Жената секогаш свршува со мажот.

-Оралниот секс и овозможува на жената да ја избегне секоја сообраќајна казна.

 

-Сите жени се бучни во кревет.

-Жените уживаат кога мажите ги удираат со машкиот полов орган по образите или задниците.

-Мажи од азиско потекло не постојат.

-Ако наидете на пар кој води љубов во грмушки, слободно соблечете се и приклучете им се, никој нема да има ништо против.

 

-Медицинските сестри редовно практикуваат орален секс со пациентите кои лежат.

-Мажите секогаш  свршуваат надвор.

-Жените никогаш немаат главоболка, дури ниту менструација.

-Задниците им се секогаш совршено чисти.

-Жените секогаш се воодушевуваат кога ќе ги раскопчаат панталоните на мажот и таму ќе најдат…..

 

И уште нешто … Не заборавајте да го догледате порно филмот до крај….можеби партнерите во филмот и ќе се земат!

 

Погледнете ги и следниве статии:

Близначки спиеле со 355.000 клиенти 

Кратка историја на кондомите

Забава од женските соништа

 

loading...
Loading...