Macaulay Culkin ја моли неговата поранешна девојка Mila Kunis да му се врати и го остави Ashton Kutcher

Loading...

Macaulay Culkin (32) и Mila Kunis (29), е уште една од многуте веќе завршени и минати холивудски двојки.

Плачејќи и тресејќи се пред апартманот на преубавата Mila Kunis, во Њујорк , актерот кој се прослави по својата улога во еден од најголемите безвременски филмски хитови ’’Сам Дома’’, непрекинато молел неговата поранешна девојка да му се врати притоа оставајќи го нејзиниот сегашен партнер Ashton Kutcher (34).

Изгледаше многу слабо и нечисто, изјавила познатата актерка која оваа година беше прогласена за најсексапилната и најубава жена на светот.

На изјавата Kunis, додала дека го прегрнала и бакнала во образ, притоа кажувајќи му дека може само да останат само пријатели и ништо повеќе од тоа.

Поранешниот пар беше заедно цели осум години. По ланското прекинување на врската, тоа беше она нешто што тотално го скрши Culkin, навлекувајќи го на антидепресиви и хероин.

 

Погледнете ги следниве статии

 Бен Афлек: Конечно се чувствувам како созреана личност

 

 

 

 

 

 Лејди Гага ја одби Мадона за заеднички настап

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Сестрата на Клуни за неговото детство и неговиот живот

loading...
Loading...