Видео: Инциденти на мечот Вардар-Металург

Натпреварот Вардар – Металург во рамките од СЕХА лигата го одбележа и инцидентот кој се случи пред почетокот на натпреварот, имено, група навивачи на екипата од Автокоманда физички се пресметаа со навивач на Вардар кој наводно сакал да го следи мечот од ложата, интервенираше единицата за брзо распоредување.

 

 

ПУЛС24 СПОРТ

( Имате информација, вест што сакате да ја објавиме? Контактирајте не! www.facebook.com/puls.sport.10 )

 

Времеплов: И големата ЦСКА Москва падна на колена пред Вардар… (ВИДЕО)

 

 

 

 

 

Фото/Видео: Головите на Тричковски и Тасевски во „Лига Европа“

 

 

 

Видео: Привак „ХЕРОЈ“ за Вардар, „Комити“ влегоа на терен!!!

Пронајдете не на следниве мрежи: