Даниел Крег: Ријана е идеалниот избор за Бонд девојка

Loading...

Популарниот холивудски актер Даниел Крег, без размислување истакна дека Ријана би била идеалниот избор за Бонд девојка.

Британецот кој се појавува во најновото филмско остварување и продолжение на агентот 007”Skyfall”, приморан да избира помеѓу наведените поп диви Ријана и Бијонсе, повтори дека Ријана би била вистинскиот избор.

Кога веќе се споменува Ријана, да додадеме и за најзиното неодамнешно претставување на видео записот за најновата музичка нумера “Diamonds”, која ќе се најде на нејзиниот најнов албум Unapologetic”, како и снимањето на провокативен едиторијал со британската манекенка Кејт Мос.

Навраќајќи се на филмското оставрување ”Skyfall”, оваа недела ја доживеа својата светска премиера во Лондон, а Хавиер Бардем кој ја толкува улогата на главниот негативец ја доби својата ѕвезда на Патеката на славните во Холивуд.

 

Погледнете ги следниве статии

 Twilight со уште едно продолжение

 

 

 

 

 Matthew McConaughey ја шокираше јавноста со својот изглед

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Хавиер Бардем доби холивудска ѕвезда

loading...
Loading...