Најнадарените актери во Холивуд

Loading...

Иако сите актери што се најдоа на листава можат да се пофалат со милиони долари од снимен филм и милиони обожавателки низ целиот свет, тие имаат уште нешто заедничко… Сите можат да се пофалат со голема машкост!

 

Колин Фарел

Колин Фарел се соблече за потребите на филмот A Home At The End Of The World, но она со што ги изненади сите е аматерската снимка од една интимна ноќ помеѓу него и неговата сега поранешна девојка Никол Нареин. Дури и познатата Џеки Колинс имаше да каже нешто за Колин и неговиот пенис: “Се изненадив но и се исплашив кога ја видов снимката. За мене е страшно колку е голем…”

 

Даниел Крег

За последниот Џејмс Бонд кружеа секакви гласини, меѓу кои и дека има мал пенис. Но еве што изјави актерката Џуди Денч: “Се шокирав кога го видов како излегува од под тушот. Прво помислив дека доле навлекол некоја чорапа, но не, тоа беше се негово! Навистина нема од што да се срами”.

 

Лијам Нисон

Џенис Дикинсон, поранешната сопруга на Лијам Нисон, напиша биографија во која меѓу другото, не пропушти за ја спомене големината на пенисот на поранешниот сопруг: “Лијам го има најголемиот пенис на светот. Кога ќе ги откопча панталоните, од нив излегува шише Evian вода.”

 

Овен Вилсон

Глумецот Овен Вилосн беше сликан од папараците во џакузи без ништо на себе. Овие фотографии го обиколија светот, подобрувајќи му ја репутацијата и го зголемија неговиот женски фан тим – се поради големината на неговиот пенис.

 

Френк Синатра

Поранешната сопруга на оваа легенда – Ава Гарднер изјави: “Френк тежи 70 килограми, а 60 од нив му се во пенисот!”

 

Шон Конери

Уште еден Џејмс Бонд на листата. Урсула Андерс е актерката која ги рашири гласините и ја почна легендата дека Шон Конери важи за веројатно најнадарениот актер во Холивуд.

 

Поврзани статии:

Големината сепак е битна!!

 

 

 

Должината на пенисот во светот

 

 

 

 

 

Приредете и оргазам и со мал пенис

loading...
Loading...