Слики од натпреварот Металург – Киелце

Погледнете ги овие 2 слики од наптреварот Металург – Киелце, сликани непосредно пред почетокот на натпреварот. Браво за девојката со Македонскиот шлем. Да се надеваме дека и денес ќе извојуваме голема ПОБЕДА ! НАПРЕД МЕТАЛУРГ !

 

Пронајдете не на следниве мрежи: