Сепак не е геј! Бали-бег планира венчавка со богатата Ceylan Capom

Loading...

Обожавателките на оваа серија и повеќе од очигледно се онесвестуваат кога го гледаат на малите екрани, но кога би дознале дека овој неверојатен заводник планира и своја венчавка наскоро, сигурно би се разочарале.

 

Имено преубавиот Турчин, планира венчавка со својата поубава половина Ceylan Capom (25), со која е во врска и повеќе од една година и покрај гласините дека овој неверојатно шармантен актер е геј.

 

Сепак заљубените гулапчиња иако сеуште ја немаат ни потврдено, ниту демантирано пласираната информација во медиумите дека наскоро ќе бидеме во можност да ја видиме и очекуваме нивната венчавка, сепак близок пријател до турскиот актер, музичката ѕвезда Bulent Ersoy гостувајќи на една од тамошните забавни емисии, случајно ја откри нивната тајна притоа додавајќи дека Burak е пресреќен со својата сегашна избраничка.

 

Burak и Ceylan се во врска околу една година, и покрај гласините дека познатиот заводник е геј, заради кои имаа краток прекин на својата врска.

 

 

превземено од: www.tzm.mk

loading...