Ким Кардашијан не одолеа; Повтоно во проѕирно издание

Loading...

Старлетата со свое сопствено реално шоу, Ким Кардашијан, беше фатена од папараците во аеродорм во Мајами во едно од нејзините препознатливи изданија.

Таа брзала дома за да го фати летот за Лос Анџелес, па кога дошла до папараците таа само набрзина ги одминала, наместо да позира и да се насмевнува ккао што и самата знае. За летот до западниот брег, таа се облекла доста професионално, но сепак зачувала дел од својот препознатлив стил. 

 

Од глава до петици била облечена во црно, но црната мајчка што ја носела под палтото била проѕирна, па оваа деловна комбинација доби секси изглед. На овој начин Ким повторно успеа да биде во центарот на вниманието, со покажување само на својот црн градник.

 

loading...