Малиот Осман го пее португалскиот хит “Ai Se Eu Te Pego”

Loading...

Сите го препознаваме по улогата на малечкиот Осман, во една од многубројните турски серии “Бурни времиња”, серија која помеѓу гледачите важи за една од најгледаните со оглед на целовкупниот навистина големиот репертоар и палета на турски серии.

Но, сепак како би изгледало ова мало детенце кога би го виделе во едно поинакво светло.

Учествувајќи во една од најпознатите турски забавни емсии, притоа пеејќи го огромниот португалски хит  “Ai Se Eu Te Pego”, Осман со сигурност ќе стане вашето омилено чудо од дете.

Преслатко детенце кое со сигурност би посакале да го имате.

 

loading...