Стриптиз на стадион за време на ЛОИ

Чешката атлетичарка Елиза Клушинова си ги соблече гаќичките пред полн стадион. Тоа беше снимено и поставено на Јутуб. Видеото веднаш стана ХИТ!!За еден ден е прегледано 500.000 пати.

Еве го и за вас.

 

Пронајдете не на следниве мрежи: