“Се колнам дека носам долна облека”

Loading...

 

Колку многу ужива оваа идна мајка во улогата на трудница покажа и на својот твитер профил со објавувањето на неколку фотографии.

Па така на своите обожаватели, Амбер Роуз, која е верена со музичкиот продуцент Виз Калиф, им покажа колку и пораснал стомакот во последното тримесечје од бременоста.

Таа е трудна веќе седми месец, а на фотографиите што ги објави напиша: “Се колнам дека носам долна облека, но мојот стомак е толку голем да ништо не се гледа!”

Моделот често објавува слики на својот твитер профил со цел нејзините фанови да бидат во тек со сите случувања во нејзиниот живот.

 

loading...