Модна препорака од Бијонсе

Loading...

Пејачката Бијонсе, секој ден не воодушевува со своите модни комбинации на Instagram.Нејзиниот аутфит е секогаш забавен и фантастичен. Неодамна таа објави фотографија на која, покрај класични црни парчиња на облека, таа носи Топшоп панталони со позлатени детали. Овие слатки панталони даваат нишка на гламур покрај нејзината кожна јакна, црната кошула и класичните салонки, а чинат само 90 долари. Се разбира дека откако нив ги облече Бијонсе, тие се распродадоа како алва.

 

loading...