Видео: топлес напад врз рускиот патријарх

Loading...

На Киевскиот аеродром припадничка на феминистичката група Фемен се обиде полугола да дојде до рускиот патријарх Кирил и да протестира. Погледнете видео од инцидентот.

 

loading...
Loading...