Видео: Стриптиз до гола кожа сред бел ден во метро

Loading...

 

Возењето со јавен превоз понекогаш знае да биде забавно, како на пример ова. Имено, девојката со големи гради, стиптизерката која себе се нарекува Луна Бела, реши да изведе стриптиз за патниците во метрото на редовната линија до мексиканскиот град Монтери.

Луна, која направи вистиснко шоу, се соблече топлес, и таква парадираше меѓу патниците, се додека не и се приближи еден човек и не ја замоли да се облече, бидејќи во метрото имало и деца.

Стриптизетата тврди дека го направила ова со цел да истакне дека нема безбедност во јавниот сообраќај. 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...