Алманасите на славните во Холивуд

Loading...

Знаеме како изгледаат денес…преубави, шармантни, згодни. Но што е со оној најлош период на сите луѓе? Се прашувате како тие изгледале во нивните тинејџерски години? За да не ве оставаме во дилеми, ви ги откриваме нивните фотографии, директно од алманасите…

Бред Пит

Вие нема да верувате дека вашиот омилен познат актер во средно училиште бил вистински еден од понемирните ученици.

Џорџ Клуни

Дами, ова е најсекси човекот на планетата, и тоа според вас. Дали случајно се предомислувате?

Ферги

Ова е Стејси Ен Гергусон, на патот кон нејзината слава. Многу години пред да се приклучи во The Black Eyed Peas.

Тајра Бенкс

Многу години пред да се појави на насловната на ''Sports Illustrated Swimsuit Issue'' и да стане еден од ангелите на Victoria`s secret, Taјра Бенкс беше несомнено убавица. Таа продолжува и денес да биде прекрасна…

Џенифер Лопез

Изненадувачки, но Џенифер Лопез не изгледала толку лошо на млади години. Таа изгледаше полошо кога се пробиваше во Холивуд…

Мишел Обама

Првата дама на Америка, дамата со стил…иако можеби за некого би изгледала смешно, сепак нејзината грандиозност и посветеност по која ја знаеме денес, била препознатлива и во нејзините млади години.

Стивен Тајлер

Дефинитивно изгледа подобро отколку сега! Кратка коса, одело и затворена уста. Доволно е!

loading...