Видео: Новата песна на Наташа Беквалац – Gram Ljubavi

Loading...

Српската барбика Наташа Беквалац дури 18 саати го снимаше спотот за нејзината нова песна Gram ljubavi.

 

Песната е предвесник на нејзиниот нов албум и е соработка со Dj Shone.

Стајлингот на пејачката е многу интерсен исто како и самата сценографија на спотот.

Режисер е Ѓорѓе Трбојевиќ кој ветува голем успех на видеото.

 

Што се случуваше на снимањето на спотот и како звучи новата песна, може да погледнете на следното видео.

 

Премиерата на спотот е закажана за наредната недела.

 

Уживајте:

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...