Трикови за максимална сексуална возбуда

Loading...

Како да го возбудите?Што да се прави со гол маж? Како да му овозможите сексуално доживување за памтење? Ви презентираме неколку незаборавни идеи…

Сексот е непресушен извор на идеи, па сепак сите често сме без инспирација. Пуштете ја фантазијата да го превземе водството, а додека не Ви се врати инспирацијата, Ви донесуваме неколку идеи кои можете да ги практикувате со гол маж. Верувајте, со реализација на овие идеи и двајцата нема да го забравите тоа искуство.

 

Напад од зад грб

Прикрадете му се тивко од зад грб и цврсто фатете го за пеносот, Ефектот на изненадување ќе биде голем. Залепете му се до грбот за да може тој да го почувствува Вашето тело, а пенисот не испуштајте го од вашите раце. Додека го милувате, шепотете му прости валкани работи. Тоа страшно ќе го возбуди и двајцата ќе доживеете незаборавен секс. 

Соблекувајте се до крај

Додека е гол, и Вие соблечете сè од себе. Многу веројатно е дека никогаш немал можност претходно добро да го погледне Вашето тело на светлина. Овозможете му го тоа, затоа што тој сонува за тоа. Едноставно застанете пред него, соблечете сè од себе, гледајте го во очи и уживајте во неговото задоволство што Ве гледа гола. И овој потег ќе биде изненадување за него, а тоа во сексот секогаш носи предности.

 

Бидете поживи

Пробудете ги своите исконски нагони и покажете му дека сакате секс стоечки. За него тоа ќе биде предизвик на кој нема да може да му одолее. Нека Ве земе во раце стоечки, а Вие обиколете го со нозете околу половината. Тој комплетно ќе биде во доминантна позиција, а Вие негов невин плен. Освен тоа, тој ќе има совршен поглед на Вашите гради за време на сексот.

 

Врзете му ги очите

Без ниту еден збор, стваете му превез на очите. Додека тој беспомошно стои не знаејќи што се случува, Вие бакнувајте, грицкајте и допирајте. Направете пауза помеѓу своите акции, додека тој се прашува што е следното. Допирајте го и потполно превземете ја контролата. Тоа ќе го полуди.

 

Одвлечете го под туш

Фатете го за рака и одведете го под туш. Земете гел за туширање и намачкајте му го телото со пена. Внимавајте допирите да Ви бидат сензуални. Масирајте го, и особено задржете се на неговиот пенис. Не дозволувајте му да Ве допира, затоа што ова е Ваша игра. Кога убаво ќе го избањате, сензуално измијте го, а потоа препуштете тој да ги превземе работите во свои раце.

 

Направете послужавник од него

Легнете го на маса и замолете го да биде мирен и тивок. Потоа на неговото тело сервирајте ја омилената храна што ќе ја најдете во ладилникот. Најдобра е течната храна која лесно може да се излиже. Полека јадете од него, а после секое залче соблечете некое парче облека од себе. Кога ќе изедете сè, фрлете се врз него по десертот.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...