Хотелска соба Бетмен

Loading...

 

Хотелската соба во градот Каосиунг, Тајван која е инспирирана од мега филмот Бетмен е вистинска атракција. Оваа соба е декорирана во жолто-црна комбинација, со голем број слики од Бетмен, креветот е во стилот на Бетмен, па дури и кровот над креветот е со логото на Бетмен.

Доколку сакате да поминете некое време во оваа соба, почетната цена е 50 долари за првите три часа. 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...