Судија употребувал секс играчка за време на судење

Loading...

Американски судија бил отпуштен од работа откако бил фатен како се задоволува со секс играчка за време на судски процес. Еден полицаец за време на судењето го забележал 57-годишниот судија, Доналд Томпсон како прави нешто со рацете под неговата облека. 
Други очевидци кои биле присутни во судницата слушнале необични звуци, а записничарката Лиса Фостер изјавила дека го видела пенисот на судијата најмалку 20 пати, бидејќи тој често знаел да се задоволува за време на некое судење. 
Судијата изјавил дека секс играчката му била подарок од некој близок пријател и често сакал да ја носи со себе. 
 
 
Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...