Видео: Неверојатен илузионист кој е побрз од видот ќе ве воодушеви со оваа точка

Loading...

 

Французинот Јани Фриш е неприхосновен во својата професија.

Му требаа само три години за да се накити со бројни награди и титули.

Погледнете и како ги заслужи бројните признанија.

Погледнете го видеото и видете што се може да направи овој жонглер и илузионист. 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...