Жена го преуреди автомобилот на неверниот сопруг – видео

Loading...

 

Непозната црвенокоса девојка стана вистински хит на социјалните мрежи откако беше снимена како прави автомобил “сол” со помош на еден чекан во Бразил.

Ова шоу беше снимено од страна на неколку случајни поминувачи кои жалат што не останаа подолго на местото на настанот за да ја видат реакцијата на сопственикот на автомобилот.

Никој од присуните не се осуди да ја спречи девојката, бидејќи како што велат, таа била бесна и вооружена.

Се претпоставува дека станува збор за љубовен триаголник.

Погледнете што се случува кога ќе налутите црвенокоса девојка. 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...