Уапсена Плејбој зајачицата Колин Шенон

Loading...

Таа е моментално во затвор во Њујорк, а утврдено е дека мажот кој сакала да го пренесе е нејзиното момче.

Ако судот ја осуди 34-годишната убавица, може да добие затворска казна до 10 години.

loading...
Loading...