Кристина Агилера: Не им треба облека на секс бомбите како мене, презгодна сум!

Loading...

Познатата поп пејачка Кристина Агилера позираше без облека за насловната на новиот албум. Потоа изјави дека не и е гајле што мислат љубоморните и лошите луѓе зашто она самата се смета за презгодна!
– Со облиниве се чувствувам по пожелна одколку кога без слаба. Да можам, секогаш би била гола затоа што сум си презгодна, кажала Кристина Агилера (31).

Самоуверената пејачка позираше без облека за насловната на новиот албум.
– Љубоморни и лоши луѓе велат дека тоа е невкусно и ефтино, но мене ми е гајле што мислат! изјави америчката пејачка.

Одкако се здебели, се пофали дека ужива да го покажува својот огромен задник и бујно деколте.

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани.

Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...