ВИДЕО: Трејлерот за филмот The Expendables 2

Loading...

Погледнете го трејлерот на долго очекуваниот акционен филм, “The Expendables 2”. Премиерата е закажана кон крајот на Август, а настапуваат: Силвестер Сталоне, Џејсон Статам, Џет Ли, Чак Норис, Ландгрен, Хемсфорт, како и Арнолд Шварценегер, Брус Вилис и Жан Клод Ван Дам. Уживајте…

 

loading...
Loading...