Секси божиќна честитка од ангелите на Викторија Сикрет – видео

Loading...

 

Секоја година од сите страни пристигнуваат разни божиќни и новогодишни честитки.

Повеќето од нив се политички, но понекогаш се случува да се изненадиме со ваква честитка.

На ова видео, прекрасните модели на Викторија Сикрет ви го честитаат божиќ на нивен начин: во тесни новогодишни корсети и високи потпетици, пеејќи божиќни песни.

Уживајте:

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...