Ждригна среде емисија па се сокри под масата – видео

Loading...

 

Британската комичарка зажали поради тоа што го имитираше Далек, вонземјанинот од култната серија Doctor Who.

Во стомакот и остана премногу воздух и…

Погледнете што се случи.

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...