Мистериозната девојка на Владо Георгиев

Loading...

Познатиот српски пејач Владо Георгиев е сон на многу девојки од Балканот. Со неговиот одличен глас и певливи балади ја освои женската популација веќе одамна, но тој се уште не планира да се смири.

Така барем велеше во последните неколку интервјуа за српските медиуми. Тој често изјавуваше како не планира да застане на “лудиот камен” уште некое време, но по се изгледа дека работи полека се менуваат. по српските поратли кружи фотографија од Владо во прегратка со прекрасна блондинка чиј идентитет не е познат на јавноста.

 

Фотографијата била проследена со многу коментари од заедничките пријатели кои велеле дека се прекрасен пар како и коментари дека е одлично што конечно ќе се венчаат. Пејачот се уште не бил расположен да даде изјава, но неговата насмевка кажува многу повеќе…

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...