Дали би ги пробале овие секс играчки?

Loading...

Дали некогаш сте посакале да пробате нови и чудни секс играчки со цел да го зголемите вашето задоволство и задоволството на својот партенр/ка?

За луѓето кои се авантуристи и сакаат да експериментираат во сексот им ги прикажуваме петте екстремни и помалку вознемирувачки секс играчки.

1. Плуг

За некои може оваа секс играчка е табу, но за повеќето парови во светот таа е во нивната колекција за забава и луд секс. За некои е удобна, за некои не. Се зависи до вкусот на паровите и до тоа колку екстремно сакаат да отидат.

 

2. Садистички прстен за машкиот полов орган

Доколку сте љубители на средовековието, оваа екстремна играчка дефинитивно ќе ве запали и ќе ви го направи сексот едно незаборавно искуство. А за оние кои не преферираат метал, слободно нека преминат на следната екстремна секс играчка.

3. Еднократна конзервирана вагина

Оваа секси играчка е доста употребувана во Кина и Јапонија. Таа е во вид на конзерва и е одлична за мажите, бидејќи при употреба на оваа играчка чувството ќе им биде како да се во вагината на својата партнерка.

4. Екстремен раширувач на анален отвор

За љубителите на анален секс, постои посебна, помалку и екстремна играчка наречена екстремен раширувач на анален отвор. Оние кои не уживаат целосно во сексот или сметаат дека пробале се на ова поле, време е да ја пробаат оваа чудна и екстремна секси играчка, која може да ги изненади позитивно или негативно.

5. Дрилдо или секси играчка во вид на бор машина

За оние кои сакаат поголема брзина односно брз секс, а вибраторот им се чини доста спор, нека ја пробаат оваа секси играчка во вид на бор машина. Потребно е само да стиснете едно копче и забавата може да започне. Одлична е за паровите кои сакаат да имаат двојно задоволство.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...