Руското лезбејско дуо ТАТУ се враќаат на сцената

Loading...

 

Познатите ТАТУ гостуваа во романското издание на шоуто The Voice, и изведоа спектакуларен настап пеејки го нивниот најголем хит All The Things She Said.

 

Ова руско дуо беше вистински хит пред неколку години, а нивното враќање на сцената беше мотивирано од 10 годишнината на издавањето на нивниот албум 200km/h in the Wrong Lane.

 

Само за потсетување, девојките се претставуваа како лезбејки со цел да ја зголемат својата популарност, но набргу се дозна дека станува збор за маркетиншки трик кога Јулија Волкова остана бремена од нејзиното долгогодишно момче кое тогаш беше во брак и имаше деца. Вкупно, ова популарно дуо издаде 3 албума, а пред две години решија да започнат соло кариера.

 

Еве како изгледаше нивниот настап.

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...